CO ŘEKNE, TO PLATÍ

LUKŠA

DO SENÁTU

LUKŠA

DO SENÁTU

Kandidát pro volby do Senátu

ve volebním obvodu č. 69 Frýdek-Místek

Pavol Lukša

starosta obce Čeladná
Image

Volební noviny DV2016

Stahněte si Volební noviny.
Naleznete zde rozhovory, aktuality, křížovku, a mnohem více ...

rozhovoryaktualitykřížovka... ON JE TAM I KOMIKS

Stávající neutěšený stav našeho regionu a soupiska téměř neznámých kandidátů do senátních voleb mne přiměly k tomu, že jsem se rozhodl kandidovat na příštího frýdeckomísteckého senátora. Jsem připraven se této role zhostit kvalitně a věrně. Se vší vážností a energií, která tomuto úřadu náleží.
Za uplynulých 25 let jsem se v politice naučil, co znamená bojovat za lidi. Jsem pyšný, že jsem od roku 1994 téměř nepřetržitě starostou Čeladné a že naši krásnou obec znají i na druhém konci republiky. Stejně velkou radost mám při pohledu na nošovickou automobilku Hyundai. Před 14 lety jsme s hejtmanem Tošenovským vynaložili velké úsilí, aby Korejci mohli svou továrnu postavit právě u nás. S automobilkou k nám přišla nová pracovní místa a růst platů ve všech profesích. Dnes ze značky Hyundai těží celý náš okres.
Možná si vzpomínáte, že mi kdysi dali přezdívku Robin Hood z Čeladné, protože jsem s úspěchem bránil obyčejné lidi. Se svými oponenty jsem vždy vyjednával tvrdě, ale férově. Nikdy jsem se nebál říct nahlas svůj názor a stát si za ním. Všichni ví, že co řeknu, to platí.
Co mám v plánu dělat v Senátu? Chtěl bych bojovat za to, aby koronavirová krize a současná míra zadlužování nevyústila ve velkou vlnu zdražování, která by tvrdě dopadla na lidi v našem okrese. Lidi u nás v okrese nevydělávají miliony. Potřebujeme také lepší zákony pro obce i drobné zemědělce, abychom stále měli dost pitné vody a nedoplatili na klimatické změny a sucho. Je potřeba se postarat, aby pořád bylo na slušné důchody, a to i pro ty, kteří se do důchodu teprve chystají.
Je toho hodně, co mám v plánu v Senátu dělat. Přesto si myslím, že můj program je vlastně úplně jednoduchý a přímočarý. Chci se jako nový senátor každému z Vás podívat s klidem do očí a vědět, že jsem pro Vás, Vaši obec i celý náš okres udělal maximum možného, co jsem udělat mohl.

„Co řekne, to platí.“

PAVOL LUKŠA

STAROSTA OBCE ČELADNÁ
kandidát pro volby do Senátu
Image